Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Rakovník / Vedoucí oddělení místních poplatků a vymáhání na ekonomickém odboru

Vedoucí oddělení místních poplatků a vymáhání na ekonomickém odboru

Město Rakovník nabízí volné pracovní místo na pozici Vedoucí oddělení místních poplatků a vymáhání na ekonomickém odboru. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 26 260 do 36 240 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Město Rakovník, okres Rakovník. Nástup možný od 1.4.2021. Další informace Vám poskytne Ing. Renáta Kameníková.

Zaměstnavatel: Město Rakovník
Místo výkonu práce: Rakovník
Platové ohodnocení: 26 260 – 36 240 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.4.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

(10. platová třída)
Náplň práce: komplexní zajištění správy místních poplatků, koordinace a metodické usměrňování výkonu daňového řízení, vedení odvolacích řízení proti platebním výměrům na místní poplatky, zabezpečení promíjení pohledávek dle zákona o místních poplatcích, komplexní zajištění vymáhání pohledávek v přenesené i samostatné působnosti, přihlašování pohledávek do insolvenčních řízení a dražebních jednání, zajištění výkonu přenesené působnosti na úseku placeného stání ve vymezených oblastech obce v rozsahu činnosti oddělení, příprava právních předpisů obce týkajících se působnosti oddělení apod.
Požadujeme: schopnost týmové práce a řízení pracovního kolektivu, schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: písemné přihlášky zasílejte v termínu do 1.3.2021 na adresu Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník (obálku s přihláškou označte vlevo dole heslem "VŘ - vedoucí oddělení místních poplatků a vymáhání".

Více informací na www.mesto-rakovník.cz (úřední deska)

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Renáta Kameníková
Telefon: 313259121
E-mail: rkamenikova@murako.cz

Referenční číslo ÚP: 20678540705
Poslední aktualizace: 3.2.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 1.3.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů