Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Rakovník / Vedoucí odboru dopravy

Vedoucí odboru dopravy

Město Rakovník nabízí volné pracovní místo na pozici Vedoucí odboru dopravy. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 22 980 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je Město Rakovník - pracoviště, okres Rakovník. Nástup možný od 1.5.2021. Další informace Vám poskytne Ing. Renáta Kameníková.

Zaměstnavatel: Město Rakovník
Místo výkonu práce: Rakovník
Platové ohodnocení: 22 980 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Od 1.5.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Platová třída 11.
Pracovní náplň: výkon kompetencí vyplývajících z funkce vedoucího odboru k podřízeným zaměstnancům vykonávajícím působnost odboru dle organizační struktury MěÚ Rakovník, výkon povinností vedoucího odboru dle organizačního řádu MěÚ Rakovník, komplexní zajištění výkonu státní správy dle zvláštních právních předpisů na úseku dopravy a silničního hospodářství, zejména dle zákona o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, zákona o provozu na pozemních komunikacích, zákona o pozemních komunikacích, zákona o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, zákona o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, zákona o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel, zákona o silniční dopravě, správního řádu, zákona o kontrole, zákona o územním plánování a stavebním řádu, zákona o správních poplatcích a zákona o výrobcích s ukončenou živností.
Požadujeme: schopnost týmové práce a řízení pracovního kolektivu, schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost.
Písemné přihlášky zasílejte do 11.2.2021

Více informací na www.mesto-rakovnik.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Renáta Kameníková
Telefon: 313259121
E-mail: rkamenikova@murako.cz

Referenční číslo ÚP: 20469420733
Poslední aktualizace: 12.1.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 17.1.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů