Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Rakovník / Vedoucí odboru školství, památkové péče, kultury, tělovýchovy a cestovního ruchu

Vedoucí odboru školství, památkové péče, kultury, tělovýchovy a cestovního ruchu

Zaměstnavatel: Město Rakovník
Místo výkonu práce: Rakovník
Platové ohodnocení: 21 480 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.7.2019 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

(11. platová třída)
Náplň práce: výkon kompetencí vyplývajících z funkce vedoucího odboru k podřízeným zaměstnancům vykonávajícím působnost odboru dle organizační struktury MěÚ Rakovník, výkon povinností vedoucího odboru dle organizačního řádu MěÚ Rakovník, komplexní zajišťování agendy v přenesené působnosti - vedení agendy školství, památkové péče, válečných hrobů a pietních míst, agendy přestupků dle autorského zákona a zákona o státní památkové péči, komplexní zajišťování agendy v samostatné působnosti - plnění funkce zřizovatele příspěvkových organizací města na úseku školství a kultury, komplexní zajišťování agendy dotačních programů v rámci samostatné i přenesené působnosti.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, schopnost týmové práce a řízení pracovního kolektivu, schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: písemnou přihlášku spolu s životopisem a ostatními dokumenty posílejte do 10.4.2019 na adresu Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník. Přihlášku je možné podat i osobně do podatelny MěÚ na uvedenou adresu.

Více informací na www.mesto-rakovnik.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Renáta Kameníková
Telefon: +420 313 259 121
E-mail: rkamenikova@murako.cz

Referenční číslo ÚP: 15872970779
Poslední aktualizace: 7.3.2019

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 24.3.2019.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů